problem z utratą wagi oraz nadmiarem tkanki tłuszczowej

Jak schudnąć i zachować jędrność danych partii ciała?

Biust

Wszystkie dostępne na rynku metody wspomagające utratę masy ciała takie jak dieta czy suplementacja powodują ogólną utratę wagi .  Kobiety dążące do redukcji masy ciała skarżą się na różne trudności. Jednym z najczęściej sygnalizowanych problemów jest zmniejszanie i utrata jędrności piersi. Dieta redukcyjna u kobiet zazwyczaj ma na celu pozbycie się tłuszczu z takich partii ciała jak np. uda i brzuch, niestety częstym problemem jest zjawisko „chudnę tylko w piersiach”. Zmniejszenie rozmiaru piersi jest zjawiskiem niepożądanym.

Niestety, nie ma sposobu na całkowite uniknięcie zmniejszania się piersi podczas stosowania diety redukcyjnej. Problem ten dotyczy w szczególności kobiet o sylwetce gruszki, natomiast znacznie mniej odczuwają go panie o budowie jabłka. Z drugiej jednak strony te kobiety, u których piersi zmniejszają się najbardziej, mają najmniejsze problemy z odchudzeniem pozostałych partii ciała.

Urządzenie Mediqui EMShapesculpt™ dzięki  specjalnym programom buduje mięśnie w różnych częściach ciała. Efektem zabiegów może być podniesienie pośladków, zmniejszenie tkanki tłuszczowej w biodrach lub rozbudowa mięśni brzucha bez ingerencji w obszary klatki piersiowej.

Pośladki

Jedną z głównych zalet zabiegu jest podniesienie pośladków. Badanie wykazało, że 48,1 % mężczyzn lubi podziwiać kobiecą klatkę piersiową. Następną rzeczą, na którą zwracają uwagę, to kobiece pośladki i biodra. Biodra są jedną z najseksowniejszych partii kobiecej sylwetki. Oprócz faktu, że są one symbolem seksu, kształtne biodra są również warunkiem koniecznym do pokazania krzywej S, czyli wypukłości widocznej z boku i tyłu. Gdy chcesz przyciągnąć wzrok mężczyzn seksownymi plecami, musisz ćwiczyć mięśnie pośladków.

Rodzaje bioder

TYP "H"

Ten typ bioder charakteryzuje się wyższymi biodrami, wystającymi kośćmi biodrowymi lub większą ilością tkanki tłuszczowej znajdującą się po obu stronach talii. Biodra mają kształt kwadratu.

TYP "O"

Typ "O" charakteryzuje się odkładaniem tkanki tłuszczowej na pośladkach. Do momentu kiedy na pośladkach nie odłoży się nadmierna ilość tłuszczu wyglądają one bardzo ładnie. Kształt bioder tworzy literę "O"

TYP "A"

W tego typie budowie tłuszcz gromadzi się wokół ud i bioder. Głównie spowodowane jest to przez żeńskie hormony i wiek. Powoduje to również gromadzenie się tkanki tłuszczowej wokół brzucha. Kształt bioder tworzy literę "A"

TYP "V"

Najpopularniejszy typ bioder u kobiet w wieku średnim i starszym. Główną cechą jest duża rozbudowa u góry i coraz mniejsza idąc ku dołowi. W tym przypadku jeżeli nie stosujesz ćwiczeń na pośladki kształt bioder może ulec poluzowaniu. Kształt bioder tworzy literę "V"

Bez względu na to jaki masz kształt pośladków, Mediqui EMShapesculpt™ pomoże Ci dokonać zmian i stworzyć piękne, wymarzone pośladki.

Działanie u kobiet po porodzie

Nieinwazyjna technologia poprawiająca wygląd mięśnia prostego brzucha.

Po porodzie możliwe jest rozejście mięśni prostych brzucha.  Aż 60 % kobiet ma problemy z podporową funkcją dna miednicy, co może prowadzić do wielu problemów takich jak wystający brzuch, bóle pleców, zaparcia, a nawet nietrzymanie moczu lub opadania narządów.

Powoduje to duży dyskomfort  w codziennym życiu. Gdy dojdzie do rozejścia mięśni prostych brzucha tradycyjne ćwiczenia nie wystarczą.

Mediqui EMShapesculpt™ wprowadza nieinwazyjną technologię HIFEM dla kobiet po porodzie i rozwiązuje problem rozejścia mięśni prostych. Najnowsze badania z wykorzystaniem rezonansu magnetycznego MRI i tomografii komputerowej potwierdziły, że separacja mięśnia prostego brzucha, po zabiegach z wykorzystaniem technologii HIFEM, zmniejsza się średnio do 11 % przy redukcji tłuszczu o 19%, powodując wzrost tkanki mięśniowej o 16%. To idealne rozwiązanie dla mam, które chcą schudnąć i zachować zdrowy wygląd i samopoczucie po porodzie.

Należy jednak pamiętać, że  zabiegi Mediqui EMShapesculpt™ mogą być wykonywane po porodzie, po wcześniejszym wykluczeniu przeciwwskazań oraz konsultacji lekarskiej.

Zalecenia i przeciwskazania

Zalecenia

> Zabieg wykonujemy co najmniej 1 godzinę po posiłku,
> W trakcie serii zabiegów pij dużą ilość wody oraz jedz produkty o wysokiej zawartości białka,
> Podczas zabiegu nie możesz mieć na sobie żadnych metalowych przedmiotów,
> Partia ciała poddana zabiegowi i głowica powinny być suche, bezwodne lub wilgotne,
> Poziom energii fali elektromagnetycznej różni się w zależności od osoby, możemy stopniowo ją zwiększać zaczynając od niskiego poziomu energii,
> Całkowity czas pracy w ciągu dnia nie powinien przekraczać 1,5 godziny na całe ciało, a czas poświęcony na jedną partię ciała nie może przekraczać 1 godziny,
> Nie kładź żadnych sprzętów elektronicznych ani metalowych przedmiotów w pobliżu miejsca, gdzie wykonywany jest zabieg,
> Nie wolno jeść ani pić podczas zabiegu

Przeciwskazania

> Pacjenci z rozrusznikiem serca,
> Kobiety w ciąży lub karmiące piersią,
>Miesiączka występująca w dniu zabiegu
> Pacjenci po zawale lub z zaburzeniami pracy serca,
> Wszczepione implanty w organizmie,
> Osoby z chorobą naczyniowo-mózgową (pacjenci po udarze),
> Osoby z uszkodzeniem mózgu lub po wcześniejszej operacji mózgu,
> Nie wykonywać operacji w pobliżu tętnicy szyjnej,
> Osoby posiadające wszczepione wyroby medyczne