Trening mięśni wykraczający poza granice ruchu mięśni

Ekstremalny trening, a rzeczywisty efekt…

Każdy z nas zdaje sobie sprawę, jak ruch i uprawianie sportu działa na nasze mięśnie, stawy czy tkankę tłuszczową. Mniej osób wie jednak, jak mózg odbiera aktywność fizyczną oraz jakie są tego skutki.

Wysiłek fizyczny reguluje nastrój, szybkość reakcji, dobre samopoczucie oraz witalność. Dzieje się tak dlatego, że ruch jest bodźcem, który stymuluje mózg do większej aktywności, wydzielania hormonów oraz wytwarzania nowych komórek nerwowych. Podjęcie aktywności ruchowej interpretowane jest przez nasz mózg jako sytuacja stresowa i właśnie dzięki temu uwalniane są neuroprzekaźniki mające złagodzić ból fizyczny i dyskomfort psychiczny. Wytwarzane jest też białko BDNF (Brain-Derived Neurotrophic Factor), które odpowiada za regenerację starych i tworzenie nowych neuronów.

Tą ostatnią korzyść potwierdzają badania rezonansem magnetycznym osób przed i po wysiłku, co zostało po raz pierwszy opublikowane przez magazyn medyczny Proceedings of the National Academy of Sciences. Za pomocą MRI (test mierzący przepływ krwi do mózgu) doktor Fred Gage z Salk Institue w La Jolla wykazał, że produkcja nowych neuronów jest tym większa, im bardziej regularny i długi był wysiłek fizyczny badanych osób.

Podczas normalnego wysiłku mózg wysyła informacje stymulujące neurony ruchowe, ale tylko 20-30% włókien mięśniowych jest aktywnych.

Zabiegi Mediqui EMShapesculpt™

Mediqui EMShapesculpt™ wykorzystuje technologię HIFEM, dzięki czemu bezpośrednio stymuluje neurony ruchowe powodując prawie 100 % aktywności włókien mięśniowych. Potrafi skutecznie redukować komórki tłuszczowe i przyspiesza metabolizm. W tym samym czasie dochodzi do rozrostu włókien mięśniowych, a łańcuchy białkowe zwiększają gęstość i grubość mięśni pozwalając mężczyzną osiągnąć wymarzoną sylwetkę.

Efekty kuracji Mediqui EMShapesculpt™

Pojedynczy zabieg

Wskaźnik apoptozy komórek tłuszczowych wynosi 92 %

Seria 4 zabiegów

↓ Przeciętny tłuszcz brzuszny, grubość wynosi 19,0% (4,4 mm);
↓ Średnia grubość, tłuszcz brzuszny wynosi 18,6% (4,3 mm);
↓ Średnia talia obwód stracił 3,55 cm;
↑ Przeciętny mięsień brzucha grubość wynosi 15,4%

Seria 5 - 8 Zabiegów

Średnia grubość brzucha wynosi 19,2 % ( 3,4 mm),
Przeciętny mięsień brzucha grubość wynosi 15,8%.

Kuracja  składa się z 4-8 zabiegów 30-sto minutowych wykonywanych dwa, trzy razy w tygodniu. Łatwo, szybko i skutecznie.

Zalecenia

> Zabieg wykonujemy co najmniej 1 godzinę po posiłku,
> W trakcie serii zabiegów pij dużą ilość wody oraz jedz produkty o wysokiej zawartości białka,
> Podczas zabiegu nie możesz mieć na sobie żadnych metalowych przedmiotów,
> Partia ciała poddana zabiegowi i głowica powinny być suche, bezwodne lub wilgotne,
> Poziom energii fali elektromagnetycznej różni się w zależności od osoby, możemy stopniowo ją zwiększać zaczynając od niskiego poziomu energii,
> Całkowity czas pracy w ciągu dnia nie powinien przekraczać 1,5 godziny na całe ciało, a czas poświęcony na jedną partię ciała nie może przekraczać 1 godziny,
> Nie kładź żadnych sprzętów elektronicznych ani metalowych przedmiotów w pobliżu miejsca, gdzie wykonywany jest zabieg,
> Nie wolno jeść ani pić podczas zabiegu

Przeciwskazania

> Pacjenci z rozrusznikiem serca,
>Pacjenci po zawale lub z zaburzeniami pracy serca,
> Wszczepione implanty w organizmie,
> Osoby z chorobą naczyniowo-mózgową (pacjenci po udarze),
> Osoby z uszkodzeniem mózgu lub po wcześniejszej operacji mózgu,
> Nie wykonywać zabiegu w pobliżu tętnicy szyjnej,
> Osoby posiadające wszczepione wyroby medyczne